reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

AirPods 3 ve AirPods Pro 2 hakkında son dedikodular

Apple önümüzdeki yıl kablosuz kulaklık serisini genişletmeye hazırlanıyor. Ünlü Apple analisti Ming-Chio, Apple’ın önümüzdeki yıl yeni AirPods modellerini satışa sunacağını belirtiyor.

Kuo, Apple StudioPods isimli kulak üstü kablosuz kulaklığın bu yaz seri üretime gireceğini söylüyor. Haziran ayının başında gerçekleşecek Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda duyurulması beklenen kulaklığın Bose ve Sony’nin üst düzey kulak üstü kulaklıklarına rakip olacağı ifade ediliyor. Apple’ın bir diğer kulaklığı ise AirPods X. Beats X kulaklıklarda olduğu gibi bu kulaklık kablolu bir tasarıma sahip olsa da kablosuz bir deneyim sunacağı dile getiriliyor. Bu kulaklığın spor tutkunlarını hedefleyeceği söyleniyor. Eylül veya ekim ayında tanıtılması beklenen kulaklığın 200 dolardan satışa sunulacağı iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 ve AirPods Pro 2 modelleri de yolda

Üçüncü nesil modelde ise teknoloji tutkunlarının merakla beklediği bir diğer kulaklık. Ming-Chi Kuo, önümüzdeki yılın başında bu modelin kullanıcıların karşısına çıkacağını söylüyor. Üçüncü nesil modelin mevcut AirPods tasarımını Pro modeline benzeyen güncellenmiş bir üretim süreciyle eşleştireceği dile getiriliyor. AirPods 3’te yeni bir çipin de kullanılma ihtimali kuvvetle muhtemel. Üçüncü nesil modelde pil kapasitesinin de artabileceği ifade ediliyor. İkinci nesil Pro modelinde kullanıcıların beklediği bir diğer model. Önümüzdeki yıl içerisinde satışa sunulması beklenen kulaklıkta daha uzun pil ömrü ve yeni çipin yer alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Kulaklığın tanıtım videosu