reklamı kapat

POPÜLER

ReduxBuds

100 saat pil ömrü ve yapay zeka destekli kablosuz kulaklık: ReduxBuds [Video]

Kickstarter yenilikçi ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor. Fon toplama platformu Kicktarter tarafından sunulan ürün bir kablosuz kulaklık. ReduxBuds sahip olduğu özelliklerle dikkat çekiyor.

ReduxBuds olarak adlandırılan kablosuz kulaklık, yapay zeka teknolojisiyle aktif gürültü engelleme özelliğine yeni bir soluk getiriyor. Yapay zeka ile çalışan kulakiçi kulaklık, çevredeki sesi filtreliyor. Şeffaflık modu yardımıyla kullanıcıların çevrelerinde olup bitenleri de kolayca duyabilecekleri kulaklıkta dinamik nano hoparlörler kullanılıyor. Kulaklığı piyasadaki rakiplerinden ayıran en önemli detay ise uzun pil ömrü. ReduxBuds’ın belirttiğine göre kulaklık tam dolu pille 100 saate varan bir kullanım deneyimi sunuyor. 7 nm grafen sürücülerin tercih edildiği kulaklıklığın tasarımının AirPods modellerine benzediğini söylemek mümkün. Üzerinde yer alan dokunmatik alan üzerinden dokunmatik olarak da kontrol edilebilen kulaklık Bluetooth 5.0 desteğiyle mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

USB-C bağlantı desteği sayesinde hızlı bir şarj imkanı da sunan ReduxBuds, Siri gibi sesli asistanlara da destek veriyor. Her kulaklıkta 30 dB engelleme teknolojisi bulunuyor. AirPods Pro‘da 20 dV engelleme teknolojisinin kullanıldığı belirtiliyor.

ReduxBuds kulaklığın satış fiyatı ne kadar olacak?

Üretim için gerekli fon desteğini toplayan kulaklık temmuz ayında piyasadaki yerini alacak. Kulaklığın satış fiyatı ise 85 dolar olacak. Pek tabii bu fiyatın Kickstarter üzerinden sunulan fiyat olduğunu söyleyelim. Kulaklığın Kickstarter sonrasında fiyatının artabileceğini ifade edelim.