reklamı kapat

POPÜLER

Tesla

Rus tasarımcıdan fütüristik Tesla bisiklet konsepti

Rus tasarımcı Artem Smirnov, sıra dışı bir elektrik tasarıma imza attı. Tesla şirketinin vizyonu doğrultusunda konsept bir bisiklet tasarlayan Smirnov’un tasarım portfolyosunda çok sayıda otomobil ve motosiklet tasarımı da bulunuyor.

Smirnov tarafından tasarlanan bisikletin gövdesinde beyaz ve siyah renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Standart dağ bisikletlerinin ön tarafında genellikle çift ön amartisör yer alsa da bu modelde amortisör kullanılmıyor Cannondale marka bisikletlerin üst segmentlerinde görmeye alışık olduğumuz tek çatal tasarımın burada da kullanıldığını görüyoruz.  Sele borusunun da fütüristik görünüm sunması için yarım tasarlandığı görülüyor ve gövdeyle sele borusu arasında boşluk göze çarpıyor. Gelecekten fırlamış gibi görünen bisiklette kalın lastikler tercih edilmiş. Arazi şartlarında kullanıma yönelik tasarlanan bisikletin tasarımıyla hayranlık uyandırdığını söyleyelim.  Bir pedalın da yer almadığı bisiklet konsept bir çalışma olduğu için ne yazık ki piyasaya sürülmeyeceğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla imzalı ATV yolda

Tesla’nın bir bisikleti şu anda piyasada yer almasa da şirket Cybertruck tanıtımında Cyberquad ATV modelini de tanıtmıştı. Elon Musk’ın açıklamasına göre Cybertruck ile aynı anda satışa sunulacak. Cybertruck çizgisinde oldukça fütüristik hazırlanan ATV’nin satış fiyatı ise henüz paylaşılmadı. ATV hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Produkt Hunter (@produkt.hunter)’in paylaştığı bir gönderi ()