reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Enco Buds 2

Uygun fiyatlı OPPO Enco Buds 2 kablosuz kulaklık için fiyat avantajı [Temmuz 2024]

OPPO Enco Buds 2 kablosuz kulaklık için indirim fırsatı geldi. Piyasada satılan bütçe dostu kablosuz kulaklık olan cihaz beyaz renkli bir gövdeye sahip.

OPPO Enco Buds 2 modelinde yükseltilmiş 10 mm büyük kompozit titanyum diyafram kullanılıyor. Bu sürücüler sayesinde güçlü ve kaliteli bir ses performansı vadeden kulaklıktaki özel olarak tasarlanmış ses odaları bası daha derin ve daha güçlü duymaya yardımcı oluyor. Kulaklıkta ayrıca ses efektleri de yer alıyor. Bu ses efektlerinde bas güçlendirilebiliyor veya tizler artırılabiliyor. Kulaklık tam dolu pille 7 saate varan pil ömrü sağlıyor. Bu süre şarj kutusuyla birlikte 28 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklık bununla birlikte hızlı şarj özelliğine de sahip. Bu destek sayesinde kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 1 saatlik kullanım imkanı sağlıyor. Aramalar için yapay zeka derin gürültü önleme özelliği de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Enco Buds 2 kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Çağrılar için yapay zeka derin gürültü engelleme özelliği, gürültülü dış mekanlarda daha kaliteli görüşmeler yapmaya yardımcı oluyor. Bluetooth 5.2 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabilen kulaklığın fiyatı 699 TL‘den 598 TL‘ye gerilemiş durumda.

OPPO

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın