reklamı kapat

POPÜLER

Insta360 Flow Pro

Telefonlara özel Insta360 Flow Pro resmi olarak tanıtıldı

Telefonlara özel Insta360 Flow Pro resmi olarak tanıtıldı. Video odaklı cihaz ile çok stabil videolar kayıt altına alınabiliyor.

Insta360 Flow Pro, Insta360 Flow’un sunduğu deneyimi daha da gelişmiş hale getiriyor. 149 dolarlık bir yurt dışı satış fiyatı bulunan kamera sabitleme aparatı (sabitleme üç eksende yapılıyor), elde kullanıma özel tasarlanmış ancak gövdesine gizlenen bacaklarıyla masada sabit olarak da durabiliyor. Uzayabilir bacak yapısıyla (selfie çubuğu gibi) ön kameranın kullanıldığı çekimlerde büyük kolaylık sağlayan cihaz, hemen her Android ve iPhone akıllı telefon modeliyle uyumlu olarak kullanılabiliyor. Yapay zeka destekli altyapısı sayesinde gelişmiş bir otomatik obje takip altyapısına sahip olan ürün, bünyesine yerleştirilen yeşil renkli halka ışık ile takip sisteminin aktif olarak çalışıp çalışmadığının görülmesini kolaylaştırıyor. 360 derecede sonsuz pan sunan Flow Pro, Apple’ın DockKit sistemine destek verdiği için iPhone’un yerleşik kamera uygulamasıyla da sorunsuz olarak  çalışıyor. Katlanabilir bacak yapısıyla taşımanın oldukça kolay göründüğü model, telefonlarla olan bağlantısını NFC üzerinden hızlıca kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirket geçtiğimiz ay 4K destekli mini kamera Insta360 GO 3S modelini tanıtmıştı. 4K desteği olmadığı için eleştirilen Insta360 GO 3’ün yenisi çok daha kullanışlı bulunmuştuTasarımsal olarak yerini aldığı Insta360 GO 3’ten farklı olmayan Insta360 GO 3S, artık 4K çekebiliyor ancak maalesef maksimum 30 fps kayıt gerçekleştirebiliyor. 1080P’de 200 fps, 2.7K’da ise 100 fps kayıt yapabilen model, H.264’te 120 Mbps seviyesine çıkabiliyor.

Insta360 GO 3’ten yüzde 50 daha güçlü bir işlemci taşıyan GO 3S, istenirse hareketli ekrana sahip ana ünitesinden ayrılabiliyor. Ufak haliyle evcil hayvanların boynuna ya da normal bir şapkaya takılabilen kamera, bu sayede ilginç POV videolar üretebiliyor. Suya karşı dayanıklı olan kamera, yapay zeka temelli el hareketleri algılama sistemiyle uzaktan yönetilebiliyor.

Insta360 Flow Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X

İLGİLİ HABERLER