reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Enco Free 2

Uygun fiyata ANC destekli kablosuz kulaklık; OPPO Enco Free 2 incelemesi

Kablosuz kulaklık modelleri arasına katılan OPPO Enco Free 2, 30 saate varan pil ömrü, aktif gürültü engelleme özelliği ve uygun fiyatıyla kablosuz kulaklık pazarına yeni bir soluk getiriyor. Yeni kulaklık modelinin detayları incelememizde

Akıllı telefonlar kadar tamamen kablosuz kulaklıklara olan ilgi her geçen güç artırıyor.
Özellikle AirPods modeliyle birlikte yüksek satış rakamlarına ulaşan kablosuz kulaklıklar, diğer teknolojik ürünlerde olduğu gibi giriş, orta ve üst segmenti hedef alıyor.

OPPO’nun kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunduğu Enco Free 2 ise giriş-orta seviye kulaklık satın almayı düşünenlere göz kırpıyor. Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelleri arasına eklenen Enco Free 2, kişiselleştirilmiş aktifi gürültü engelleme özelliği ve 30 saate varan pil ömrüyle geliyor.  OPPO yeni kablosuz kulaklık modelini geliştirirken Danimarkalı ses şirketi Dynaudio’nun tecrübesinden yararlanıyor. Dynaaudio markasını yeni duymuş olabilirsiniz. Marka uzun yıllardır piyasada olan ve kaliteli hoparlörleri kullanıcılarla buluşturan bir şirket. Yaklaşık iki yıl önce biz de Dynaaudio’nun Music 7 hoparlörünü incelemiş ve hoparlörün sunduğu tasarım/performans kalitesinden memnun kalmıştık. OPPO’nun kablosuz kulaklığına dönecek olursak Enco Free 2, uygun fiyata güçlü ses performansı hedefi olan bir kablosuz kulaklık. Kulaklığın tasarımıyla başlayalım.