reklamı kapat

POPÜLER

Dynaudio_Music_7

Tasarımı ve ses performansıyla fark yaratıyor; Dynaudio Music 7 incelemesi

Sıra dışı tasarımı ve güçlü performansıyla ses tutkunlarının beklentilerini karşılayan Dynaudio Music 7, kablosuz hoparlör satın almayı düşünenlere göz kırpıyor

Advertisement

Danimarka denildiğinde aklımıza ilk olarak tasarım ve güçlü performansa sahip hoparlörler geliyor. Ses sistemleriyle gönlümüzde özel bir yere sahip olan Danimarka, tasarıma ve ses performansına çok önem veren ülkelerin başında geliyor. 1977 yılından günümüze başarılı hoparlörleriyle adından söz ettiren Dynaudio ismini daha önceden duymamış olabilirsiniz ancak şirket, Volkswagen, Volvo ve Bugatti gibi otomobil şirketleriyle yapmış olduğu iş birlikleriyle tanınıyor.

Türkiye’de de faaliyet gösteren Dynaudio, ev kullanıcılarına yönelik geliştirdiği en güçlü kablosuz ses sistemi Music 7 ile iddialı geliyor. Bu model haricinde şirketin Music 5 ve Music 3 hoparlörleri de olsa Music 7, şirketin en güçlü ses performansı sunan hoparlörü olarak karşımıza çıkıyor.

LOG ekibinin hoparlörlere olan ilgisinin farkında olan Dynaudio, kısa bir süre Music 7 hoparlörünü ofisimize gönderdi ve LOG ekibi olarak bizlere keyifli dakikalar yaşattı. Üst düzey ses performansı elde etmek isteyen kullanıcıları hedef alan Dynaudio Music 7 ses performansı kadar tasarımıyla da dikkat çekici bir hoparlör. Hoparlörün tasarımıyla incelememize başlayalım.