reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Enco Q1 kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklık OPPO Enco Q1 satışa çıkıyor; işte fiyatı ve özellikleri

Türkiye’de resmi olarak bulunan OPPO, ürün gamına daha önce eklediği kablosuz kulaklık OPPO Enco Q1 için yurt dışında satışa başlıyor.

Akıllı telefon tarafında ciddi şekilde ses getiren OPPO, aksesuar tarafında da öne çıkmaya başladı. Bu alanda firmanın en son ürünü OPPO Enco Q1 kablosuz kulaklık modeli oluyor. Geçen ay tanıtılan model, boyna takılacak bir yapıya sahip ve dört mikrofonu ile aktif olarak gürültü engelleme yapabiliyor olmasıyla fark yaratıyor. Bu konuda çiftli bir çalışma yapısı kullanan ve gürültü engelleme kapasitesiyle çok iddialı olduğu görülen kulaklık, oldukça canlı renk seçenekleriyle hazırlanmış. Yüksek kaliteli müzik keyif yaşattığı ve bunu destekleyecek formatlara destek verdiği aktarılan OPPO Enco Q1, tasarım yapısı sayesinde aralıksız olarak 15 saat boyunca görev yapabiliyor. Bu da gerçekten oldukça yeterli ve iddialı görünüyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ürün, tere dayanıklı olduğundan spor yaparken de rahatlıkla kullanılabiliyor.

OPPO Enco Q1 kablosuz kulaklık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Enco Q1 kablosuz kulaklık yurtdışında kaça satılacak?

Açıklandığı kadarıyla modelin yaklaşık olarak 84 dolar yurt dışı fiyatı bulunuyor. Yaptıkları göz önüne alındığı zaman aşırı pahalı olmayan ancak ucuz da sayılmayacak kulaklık, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacaktır. Ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama ya da Türkiye fiyatı konusunda bir bilgimiz bulunmuyor. Çin merkezli satış ise 12 Eylül tarihinde başlıyor.

İlginizi Çekebilir

Bütçe dostu akıllı telefon