reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Enco Free2 kablosuz kulaklık

OPPO Enco Free2 kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta; işte fiyatı

İlk tanıtım uzun süre önce Türkiye’de halen satılmayan Reno6 serisi ile yapılan OPPO Enco Free2 kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta.

OPPO Enco Free2 kablosuz kulaklık, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle 899 TL‘den büyük bir satış kanalındaki yerini aldı. Model hakkında OPPO Türkiye şunları söyledi:

“Kulaklık, kullanıcıların yalnızca kendi kulaklarına göre özelleştirilebilen ve kaliteli bir ses deneyimi elde edebilmeleri için ek bir kişiselleştirilmiş ses güçlendirme özelliği ile donatıldı. Bu harika özellikler dizisini, üç mikrofonlu çağrıda gürültü engelleme, optimize edilmiş kullanım konforu ve 30 saate kadar sürebilen pil ömrü takip ediyor. Üç çekirdekli ANC yongasıyla mükemmel şekilde çalışan ve türünün tek örneği olan kişiselleştirilmiş aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisi, gürültüyü etkileyici bir biçimde 42 dB’de engelleyebiliyor. OPPO Enco Free2, gerçek kablosuz kulaklık sektörünü yeni bir boyuta taşıyor. “

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Enco Free2 kablosuz kulaklık Türkiye’de geniş bir kitleye hitap ediyor

Görebileceğiniz üzere standart bir tasarıma sahip olan kulaklık, kulak içi formunda ve ANC yani aktif gürültü engelleme yapabiliyor. Yurt dışı için de sadece siyah ve beyaz renkleri olan ürün, 42 dB gibi birçok rakibinden daha iyi gürültü engelleme gerçekleştirebiliyor.

Bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanan DYNAUDIO dokunuşunu taşıyan kablosuz kulaklık, IP54 sertifikasına sahip ve hazne ile 30 saat pil ömrü sunuyor. Tek kullanım ise ANC ile 4,5 saat, ANC olmadan 6 saat seviyesinde. Modelin 42 ms gecikme ile oyun için uygun olduğunu da belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın