reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Enco Air kablosuz kulaklık
OPPO Enco Air

OPPO Enco Air kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta; işte fiyatı

OPPO Enco Air kablosuz kulaklık modeli de Türkiye’de satışa sunuldu. OPPO’dan son dönemde gelen ikinci kulaklık dikkat çekiyor.

OPPO kısa süre önce detaylarına ve Türkiye fiyatına burada yer verdiğimiz Enco X kablosuz kulaklık modeliyle ses getirdi. Şimdi ise OPPO Enco Air kablosuz kulaklık Türkiye’de 649 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Türkiye’ye getirdikleri yeni ürünleri hakkında OPPO Türkiye şunları söylüyor:

“Göz alıcı tasarımı, yüksek kalitedeki sesi, kullanışlı dokunmatik kontrolleri ve kullanıcı odaklı özellikleriyle dikkat çeken Enco Air, kapsamlı kulaklık test ve sertifikasyon sistemini başarıyla geçerek dünyaca ünlü Alman teknik test şirketi TÜV Rheinland’dan kablosuz kulaklıklar için ‘Yüksek Performans/Düşük Gecikme Sertifikası’ alan dünyanın ilk kablosuz kulaklığı oldu. Enco Air’ın bu sertifikayı alan ilk ürün olması, olağanüstü performansını bağımsız olarak kanıtlıyor. “

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Enco Air kablosuz kulaklık herkese hitap eden bir seçenek

Enco Air’in en önemli detayı yani ses performansı konusunda ise OPPO Türkiye şunları aktarıyor:

“Özel bas güçlendirici kanallar ve 12 mm kompozit titanyum sürücülerle üretilen Enco Air, kalın ve güçlü baslar ile bozulmamış orta aralıklardan tiz tonlara kadar dengeli bir kombinasyon sunmak üzere tasarlandı.

Bu akustik denge, OPPO’nun uzmanlaşmış ses ayarlama çalışmaları sayesinde mümkün oldu. OPPO Enco Air, gelişmiş ses kodeklerinden AAC ve alt bant kodeki SBC’yi destekliyor. İkisi de kullanıcılara daha ayrıntılı, gerçek ve yüksek kaliteli bir ses deneyimi sağlamak için tasarlandı.”

Özel bir oyun moduna sahip olan ürün, yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 8 saate kadar ve tam şarjla 24 saate kadar dinleme süresi getiriyor.

Telefon görüşmesi için de kullanılabilen kulaklık, IPX4 sertifikasına sahip. Siyah ve beyaz renklerde gelen sürün, tasarımsal olarak Apple AirPods’u andırıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın