reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirTag

Apple AirTag için yapılan çok ilginç cüzdan dönüşümü [İzle]

Ses getirmeyi başaran takip aksesuarı Apple AirTag için ilk modifikasyon çalışmaları başladı bile. Örneğin bir cüzdan dönüşümü yapıldı.

Apple AirTag, genel olarak ufak ve ince bir cihaz. Ancak buna rağmen ürün cüzdan içinde taşınmaya çok da uygun değil.

Kişiler AirTag’i kaybetmeye karşı cüzdanlarında da taşımak istiyor ve ancak mevcut gövde buna konforlu bir şekilde çok izin vermiyor.

İşte bu yüzden kolları sıvayan Andrew Ngai, modeli parçalarına ayırdı ve 3,8 mm kalınlığında bir kart haline dönüştürdü. Ngai bunun için AirTag’in elektronikleri ile CR2032 pilini yan yana getirdi.

Bu süreç için ekstra kablo bağlantıları oluşturan Andrew Ngai, biraz zor da olsa hedefine ulaşmayı başarmış durumda. Elbette ürün bu halde güzel görünmüyor ancak görevini yapmayı sürdürüyor.

Bu yapıda AirTag’i cüzdanında taşıyabildiğini aktaran Ngai, yaptığı çalışmayı yukarıdaki 10 dakikalık videoda açık şekilde gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirTag için Türkiye fiyatları çok uygun değil

Modelin tanesi 299 TL. Dörtlü paket içinse 999 TL verilmesi gerekiyor. Apple AirTag hakkındaki en ince detaylara burada ulaşabilirsiniz.

Apple AirTag için Apple’ın resmi açıklaması şöyle:

“AirTag ile eşyalarınızı bulmak inanılmaz kolay hale geliyor. Birini anahtarlarınıza takın, diğerini sırt çantanıza atın. Ve Bul uygulamasıyla eşyalarınızın nerede olduğunu görün. Bu kadar basit.

Üstelik Bul uygulaması sayesinde Apple aygıtlarınızı da takip edebiliyor, ailenizin ve arkadaşlarınızın nerede olduklarından haberdar olabiliyorsunuz.”

Ürünün resmi tanıtım videosu: