reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Flip 3 ile şarj cihazı geliyor ancak güç çok düşük

Samsung’un yakında tanışacağımız katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip 3 için bu sefer bir şarj cihazı detayı gündemde.

Samsung Galaxy Z Flip 3, biliyorsunuz son günlerde LetsGoDigital tarafından yayımlanan yukarıdaki taslak görsel ile ses getiriyor.

Tekrar üzerinden geçmek adına Galaxy Z Flip 3 modelinin arkasında yerini alacağı modele oranla çok daha büyük bir ekran taşıyor. Spesifik olarak 1,83 inç boyutunda.

Bu renkli ve dokunmatik ekranda mesajlar okunabiliyor, birçok konuda bildirim alınabiliyor. Bu ekranın yanında ise çiftli kamera karşımıza çıkıyor. Telefon tasarımsal olarak şu an oldukça beğeniliyor.

Katlanabilir telefonu şimdi gündeme getiren ise kutusundan sadece 15W gücünde bir şarj cihazı çıkacak olması oldu. Bu gerçekten üzücü ve kötü görünüyor. Çünkü rakipler telefonlarını artık çok ama çok daha güçlü şarj cihazlarıyla satışa sunuyor.

Samsung’un hızlı şarj konusunda çıtayı artık ciddi şekilde artırması gerekiyor. Firmanın bu konuda neden geride kaldığı ise net değil. Ancak Galaxy Note 7 felaketi firmayı korkutuyor olabilir.

Toplam 8 farklı renge sahip olan Samsung Galaxy Z Flip 3, dün yapılan sızıntıya göre 999 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip olacak. Depolama seçeneğine göre fiyat 1.199 dolara kadar çıkacak.

Samsung Galaxy Z Flip 3 gibi Samsung Galaxy Z Fold 3 de hızlı şarj konusunda üzecek

Evet Galaxy Z Fold 3’ün de yanında bir şarj cihazı olacak. Ancak resmi olarak ortaya çıktığı kadarıyla Samsung Galaxy Z Fold 3 kutusundan sadece 25W gücünde bir hızlı şarj cihazı çıkacak.

Bu da günümüz ve telefonun fiyatı göz önüne alındığı zaman gerçekten oldukça düşük bir rakam. Telefonların daha yüksek hızlı şarja destek verip vermediği ise henüz belli değil.

Bu arada iki telefonda da Çin merkezli Amperex Technology tarafından üretilen pillerin kullanılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Firmanın ilk defa katlanabilir telefonlarında Çin üretimi pil kullanacağı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın