reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Android spotify

Orijinal içeriklere yönelik Netflix “N-Plus” ortaya çıktı; işte detaylar

Dünyanın en büyük video platformlarından olan Netflix, yeni bir plan içerisinde daha bulunuyor. Bu sefer N-Plus gündemde yer alıyor.

Artık çok ama çok sayıda özel orijinal içeriği olan Netflix, bir anket üzerinden ortaya çıktığı kadarıyla N-Plus isimli bir platform / merkez kurma planları yapıyor.

Kaynaklara göre N-Plus ile firma kendi ürettiği orijinal içerikler hakkında kullanıcılarına daha fazla içerik / bilgi / detay vermeyi hedefliyor.

Kişilerin N-Plus içerisinde başkalarıyla paylaşmaya yönelik oynatma listeleri oluşturabileceği ve özel içerikler ile alakalı podcast’lere ulaşabileceği de aktarılıyor.

Şimdilik ekstra bir ücrete tabii olmayacak gibi görünen N-Plus, ileride detaylanacaktır. Şu an için firmadan süreç için detaylı bir açıklama gelmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, kısa süre öne yeni bir özellik kullanıma sundu

Pandemi döneminde hiç olmadığı kadar yüksek kullanım oranlarına ulaşan Netflix, “Bir Şeyler Oynat” özelliğiyle direkt olarak kararsız kalanlara odaklanmıştı. Firmadan özellik hakkında gelen açıklama tam olarak şöyleydi:

“Netflix, acaba ne izlesem diye düşünmeye son veriyor! Dünya üzerinde 207 milyon üyesi bulunan dijital eğlence platformunun yeni özelliği “Bir Şeyler Oynat” Netflix ile yeni bir hikaye arayışına çıktığınızda bırakın hikaye sizi bulsun!

Ne izleyeceğim derken yolunuzu kaybettiyseniz veya kararsızsanız “Bir Şeyler Oynat”a basmanız yeterli… Netflix, daha önce izlediklerinize göre belirlediği ve seveceğinizi düşündüğü bir dizi veya filmi anında ekranınıza getirecek. 

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın