reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Enco Buds
OPPO Enco Buds
OPPO Enco Buds

Türkiye fiyatı açıklanan OPPO Enco Buds ve öne çıkan özellikleri

OPPO’nun bütçe dostu kablosuz kulaklığı Türkiye’de satışa sundu. OPPO Enco Buds olarak adlandırılan kulaklık uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’deki satış fiyatı 369 TL olan kulaklık hızlı bağlantı desteğiyle geliyor. Şarj kutusundan çıkarıldığında mobil cihazlarla hızlı bir bağlantı imkanı sunan kulaklık Bluetooth 5.2 bağlantı noktasına destek veriyor.  Kulaklıkta oyunlardaki gecikmeyi etkili bir şekilde azaltabilen ve görsel-işitsel senkronizasyonu iyileştirebilen süper düşük 80 ms gecikmeli oyun modu bulunuyor. OPPO Enco Buds, farklı kulak boyutları için ergonomik olarak tasarlanmış 3 farklı kulaklık ucuna sahip.

Enco Buds, derin baslar veren 8 mm dinamik sürücünün yanı sıra daha net ayrıntılar ve daha yüksek ses kalitesi sunan AAC ses kodlama standardını kullanıyor. Enco Buds, çağrı esnasında kullanılabilen yapay zeka tabanlı gürültü azaltma özelliğine sahip. Bu özellik ortam sesleri ile insan sesleri arasında ayrım yapabiliyor, gürültüyü etkili bir şekilde azaltırken dışarıdan gelen önemli konuşmaların duyulmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Enco Buds uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor

IP54 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan kablosuz kulaklık tam dolu pille 6 saate varan kullanım olanağı sağlıyor. Şarj kutusuyla bu süre 24 saate kadar çıkıyor. Kulaklık 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanına sahip.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti