reklamı kapat

POPÜLER

Yerli otomobil

Yerli otomobil cephesinden yeni fabrika paylaşımı

Çalışmaları devam eden yerli otomobil cephesinden yeni bir paylaşım yapıldı. Görünüşe göre TOGG oldukça ilerleme kaydetmiş.

Yerli otomobil çalışmaları bildiğiniz gibi hız kesmeden devam ediyor. Fabrika sahasında da büyük bir çalışma mevcut. TOGG’un sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda fabrika arazisinde kat edilen adımlar paylaşıldı. İlgili paylaşımda “Montaj tesisinden enerji tesisine, su işleme tesisinden arıtma tesisine; TOGG Gemlik Tesisi, planlarımız doğrultusunda ilerliyor. Bizi izlemeye devam edin. #YeniLigGemlik #TOGG “ ifadelerine yer verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yerli otomobil TOGG nasıl bir performans sunacak?

200 beygir günden alacağı açıklanan model  saatte 100 kilometre hıza 7,6 saniyede ulaşılacağı belirtiliyor. SUV aracın 4×4 versiyonunun ise 400 beygir güç üreteceği konuşuluyor.

Bu modelin ise 4,8 saniyede saatte 100 kilometre hıza ulaşacağı söyleniyor. Maksimum sürat ise iki yerli araç için de saatte 180 km. Hızlı şarj teknolojisi ile 30 dakikada yüzde 80 batarya doluluğuna ulaşabilecek otomobil araçlarının batarya ömürlerinin de uzun olduğunu söyleyelim.

8 yıl pil garantisi sunacak otomobilin bakım maliyeti de çok düşük. Dijital ayna ve saklı kapı kolu gibi yenilikçi teknolojilerin de kullanıldığı otomobilin konsolunda üç alt merkezde bir adet olmak üzere toplamda dört ekran karşımıza çıkıyor. Yerli otomobil hakkında tüm gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Yerli otomobil tanıtım videosu