reklamı kapat

POPÜLER

Zendure SuperBase Pro 2000
Zendure SuperBase Pro 2000
Zendure SuperBase Pro 2000

Bavul büyüklüğünde taşınabilir güç istasyonu: Zendure SuperBase Pro [Video]

Fon toplama platformu Indiegogo‘da sunulan Zendure SuperBase Pro, üretim için gerekli fon desteğini toplamayı başardı.

Tekerlekli seyahat çantalarını andıran tasarımıyla dikkat çeken cihaz, bir güç istasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Zendure’nin en yeni taşınabilir şarj çözümü, kamp gezisinden elektrik kesintisine kadar her şeyin üstesinden gelmeye yardımcı oluyor. Cihazın bünyesinde 2.096 Wh pil yer alıyor. 21,2 kilogram ağırlığındaki cihaz tekerleklere sahip olduğu için kullanıcıların istedikleri yere götürmesine olanak tanıyor. Cihaz 1 saatte yüzde 80 şarj seviyesine ulaşabiliyor.

Zendure SuperBase Pro 2000 kompakt boyuttaki şarj cihazlarının aksine daha fazla güce ihtiyaç duyan elektronik cihazları şarj edebiliyor. Şarj çözümü, iPhone 12’yi 148 kez, 13 inçlik MacBook’u 32 kez şarj etmeye imkan sağlıyor. Mini boyuttaki bir buzdolabını 24 saat çalıştırabilecek gücü sunan SuperBase Pro 2000, priz haricinde güneş panelleri veya taşınabilir jeneratörler üzerinden şarj edilebiliyor. Altı adet AC çıkışına sahip olan cihazda dört adet USB-C bağlantı noktası bulunuyor. Su ısıtıcılarına, ekmek kızartma makinelerine ve saç kurutma makinelerine de güç sağlayabilen cihazda 6,1 inç LCD ekran bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zendure SuperBase Pro satış fiyatı ne kadar?

LTE bağlantı noktasına da destek veren cihazın fiyatı 2.299 dolar olsa da şarj cihazı kısa bir süreliğine 1.299 dolara satın alınabiliyor. 1.456 Wh’lık pili bünyesinde barındıran cihazın fiyatı ise 999 dolar.

İlgili video

Zendure SuperBase Pro tanıtım videosu