reklamı kapat

POPÜLER

Anker PowerHouse 757

Anker PowerHouse 757 taşınabilir şarj istasyonu için 14.000 TL’lik indirim fırsatı [Mart 2024]

Yaklaşık iki  yıl önce duyurulan Anker PowerHouse 757 taşınabilir güç kaynağı için indirim fırsatı geldi. Evlerde ve dış mekanlarda uzun ömürlü güç sağlayan cihazı akıllı telefonları, kompresörleri, dizüstü bilgisayarları, ısıtmalı battaniyeleri (120 watt), taşınabilir buzdolaplarını (45 watt) ve elektrikli ızgaraları (1.000 watt) şarj edebiliyor.

Cihaz bunun haricinde 43 inç boyutunda bir televizyonu veya kahve makinelerini de çalıştırabilecek bir güce sahip. 1 saatte yüzde 80’e kadar geri dolum sağlayan şarj istasyonu Anker’in güneş enerjisi panelleriyle de uyumlu şekilde çalışıyor. 600 watt’a kadar solar panel bağlantısı sunan cihazın üzerinde toplamda 13 bağlantı noktası bulunuyor. 10 yıla varan kullanım imkanı vadeden cihazda bildirim ekranı yer alıyor. Kullanıcılar bu bildirim ekranı üzerinden şarjla ilgili bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Elektrikli araçlarda kullanılan pillerle benzer bir yapı vadeden cihaz 3.000 defa şarj döngüsüne sahip. Darbelere karşı da dayanıklı bir yapıda olan şarj istasyonu aşırı güneşe ve hatta alevlere dayanacak kadar sağlam bir yapıda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker PowerHouse 757 taşınabilir şarj istasyonunun indirimli fiyatı ne kadar?

Cihaz aşırı ısınmayı önleyen ve saniyede 100 defaya kadar izleme yapabilen akıllı sıcaklık kontrolüne de sahip. Piyasadaki resmi satış fiyatı 49.999 TL olan güç kaynağı yapılan indirimle şu anda 35.999 TL‘ye satılıyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın