reklamı kapat

POPÜLER

hyper

Dünyanın en güçlü USB-C taşınabilir şarj cihazı [Video]

Hyper, dünyanın en güçlü USB-C taşınabilir şarj cihazını tanıttı. 100 watt USB-C desteğiyle fark yaratan cihazın 100W USB-C güç dağıtım 3.0 profilini destekleyen ilk cihaz olduğu belirtiliyor.

100W (maksimum) USB-C giriş/çıkış jakına sahip olan cihazda 60W (maksimum) USB-C jakı ve güvenilir 18W (maksimum) USB-A hızlı şarj jakı kullanılıyor. Cihaz, 27.000 mAh kapasitesiyle mobil cihazlara ekstra güç sağlıyor. Aynı anda üç cihazı şarj edebilen cihaz toplamda 130 watt kapasiteli bir enerji çıkışı sağlıyor. 100W USB-C şarj adaptörüne sahip olan kullanıcılar, HyperJuice’un pilini 1 saat içinde şarj edebiliyor. 60W şarj adaptörlerinde ise bu sürenin yaklaşık 1 saat 45 dakika olduğunu belirtmekte yarar var. Aynı anda iPad Pro, 15 inç MacBook Pro ve iPhone X’u şarj edebilen cihaz için Kickstarter’dan fon desteği toplanıyor. Kasım ayında piyasadaki yerini alacağı açıklanan taşınabilir şarj cihazının yurt dışı satış fiyatı 149 dolar olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taşınabilir şarj cihazının satış fiyatı sonradan yükselecek

İlk etapta 149 dolar olacağı belirtilen cihazın daha sonradan 299 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacağı ifade ediliyor.

Video