reklamı kapat

POPÜLER

Anker 737 Powercore 24K

140 watt hızlı şarj özellikli Anker 737 Powercore 24K için yeni indirim kampanyası [16 Nisan 2024]

Anker 737 Powercore 24K taşınabilir şarj cihazının fiyatı yeniden düştü. Piyasadaki en iddialı taşınabilir şarj çözümlerinden biri olan cihaz yüksek pil kapasitesini hızlı şarj özelliğiyle buluşturuyor. Pil kapasitesi 24.000 mAh olan cihaz 140 watt’lık şarj özelliğine sahip.

Bu sayede dizüstü bilgisayarları ve mobil cihazları hızlı şarj edebilen cihaz 16 inçlik MacBook Pro’yu 28 dakikada yüzde 50 şarj edebiliyor. Cihaz Power Delivery 3.1 desteğiyle fark yaratıyor. Yeni modeli piyasadaki taşınabilir şarj cihazlarından ayıran en önemli farklardan biri 140 watt’lık şarj desteği. Aynı anda hem akıllı telefonu hem de dizüstü bilgisayarı şarj edebilen Anker 737 Powercore 24K modelinde iki adet USB-C ve bir adet USB-A bağlantı noktası bulunuyor. USB-C bağlantı noktaları 140 watt’lık şarj desteği sağlıyor. USB-A bağlantısı ise 65 watt’lık bir güç sunuyor. Pek tabii bu watt değerleri tek bir cihaz şarj edilirken elde edilebiliyor.  Şarj aktarım gücü ve kalan enerji miktarı gibi konularda gerçek zamanlı olarak gösterilen bu bilgiler aynı zamanda cihazın üzerindeki ekran üzerinde de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker 737 Powercore 24K şarj cihazı üst düzey şarj özellikleriyle fark yaratıyor

Kolay okunabilir dijital ekran, hem çıkış ve giriş gücünü hem de taşınabilir şarj cihazının tamamen şarj olması için gereken tahmini süreyi gösteriyor.. Türkiye’deki resmi fiyatı 6.999 TL olan cihaz yapılan indirimle şu anda 5.499 TL‘ye satılıyor.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER