reklamı kapat

POPÜLER

Anker 737 Powercore 24K

24.000 mAh’lik dijital ekranlı Anker 737 taşınabilir şarj cihazı için fiyat avantajı [Mart 2024]

Anker 737 Powercore 24K taşınabilir şarj cihazının fiyatı yeniden düştü. Piyasada satın alabileceğiniz en iddialı şarj çözümlerinden biri olan cihaz Anker’in Türkiye garantisiyle geliyor.

Pil kapasitesi 24.000 mAh olan şarj cihazı akıllı telefonlarla birlikte kablosuz kulaklıklar veya el konsolları haricinde dizüstü bilgisayarları da şarj edebiliyor. 16 inçlik MacBook Pro’yu 28 dakikada yüzde 50 şarj edebilen cihaz Power Delivery 3.1 desteğiyle fark yaratıyor. Yeni modeli piyasadaki taşınabilir şarj cihazlarından ayıran en önemli farklardan biri 140 watt’lık şarj desteği. Aynı anda hem akıllı telefonu hem de dizüstü bilgisayarı şarj edebilen Anker 737 Powercore 24K modelinde iki adet USB-C ve bir adet USB-A bağlantı noktası bulunuyor. USB-C bağlantı noktaları 140 watt’lık şarj desteği sağlıyor. USB-A bağlantısı ise 65 watt’lık bir güç sunuyor. Pek tabii bu watt değerleri tek bir cihaz şarj edilirken elde edilebiliyor. Yeni modelde bununla birlikte Bluetooth desteği de yer alıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarına yükleyecekleri Anker uygulaması üzerinden şarj cihazındaki verileri kolayca görebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker 737 powerbank modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Şarj aktarım gücü ve kalan enerji miktarı gibi konularda gerçek zamanlı olarak gösterilen bu bilgiler aynı zamanda cihazın üzerindeki ekran üzerinde de yer alıyor. Türkiye’deki resmi fiyatı 6.999 TL olan cihaz yapılan indirimle şu anda 5.895 TL‘ye temin edilebiliyor.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER