reklamı kapat

POPÜLER

Mophie

Dizüstü bilgisayarları şarj edebilen powerbank: Mophie powerstation USB-C 3XL

Mophie, dizüstü bilgisayarları şarj edebilen yeni taşınabilir şarj cihazını görücüye çıkardı. MacBook ve MacBook Pro gibi bilgisayarları şarj edebilen powerbank, 26.000 mAh kapasitesiyle fark yaratıyor.

iPad’leri de USB-C bağlantısıyla hızlı şarj edebilen cihaz, Mophie powerstation USB-C 3XL olarak adlandırılıyor. USB-C haricinde USB-A bağlantı noktasına da destek veren powerbank, MacBook’lara ekstradan 18 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Aynı anda iki farklı cihazı şarj edebilen powerbank’te LED güç göstergesi de bulunuyor. Dayanıklı bir kumaş malzemenin tercih edildiği cihaz, rahat bir kullanım deneyimi vadediyor. Çizilmelere karşı da dayanıklı olan Mophie powerstation USB-C 3XL, 18 Watt desteği sayesinde iPhone’ları 2,5 kata kadar daha hızlı şarj edebiliyor. USB-C PD Hızlı Şarj, MacBook veya diğer USB-C cihazlarınıza hızla 45W’a kadar güç sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mophie USB-C 3XL’nin yurt dışı satış fiyatı ne kadar?

Mophie USB-C 3XL’nin satış fiyatı yaklaşık 200 dolar. Bu fiyat size yüksek geldiyse 20.200 mAh kapasiteli Mophie powerstation XXL’yi yaklaşık 100 dolar ödeyerek satın alabilirsiniz. Mophie imzalı powerbank’lerin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Mophie’nin yeni powerbank’i mobil cihazların kullanım imkanını artıracağını söyleyelim. Satış fiyatı yüksek olsa da hızlı şarj desteği, yüksek pil kapasitesi ve USB-C desteğiyle Mophie imzalı taşınabilir şarj cihazının teknoloji tutkunlarının ilgisini çekeceğini söyleyelim.

İlgili Video

Mophie’den iPhone X’a özel kablosuz şarj destekli kılıf