reklamı kapat

POPÜLER

Mophie Powerstation Wireless XL

Kablosuz şarj sunan taşınabilir powerbank: Mophie Powerstation Wireless XL

 - Güncelleme: 15 Mayıs 2020 21:44

iPhone için geliştirdiği şarjlı kılıflarıyla adından söz ettiren Mophie, yeni kablosuz taşınabilir şarj cihazı Mophie Powerstation Wireless XL modelini görücüye çıkardı.

Kablosuz şarj teknolojisine sahip mobil cihazları şarj edebilen cihaz, Mophie Powerstation Wireless XL adını taşıyor. 10.000 mAh’lik pil kapasitesine sahip olan cihaz, iki yönlü USB-C bağlantı noktasını bünyesinde barındırıyor. 18 wattlık hızlı şarj teknolojisine de destek veren cihaz Lightning bağlantı noktası da mevcut. Kullanıcılar sadece bir tuşa basarak kablosuz şarj özellikli telefonlarını veya kulaklıklarını şarj edebiliyor . Dört ışıklı LED güç göstergesi sayesinde şarj durumunu ve mevcut pil ömrünü de görmek.

Hem hızlı hem de kablosuz taşınabilir şarj cihazı satın almayı düşünenler için iyi bir seçenek görünen cihaz yurt dışında piyasaya sunulmuş durumda. Cihazın yurt dışındaki satış fiyatının 100 dolar olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mophie Powerstation Wireless XL haricinde otomobilleri de şarj edebilen cihaz da dikkatleri üstüne çekmişti

Mophie bu yılın ocak ayında otomobilleri dahi şarj edebilen Mophie Powerstation Go’yu tanıtmıştı. Cihaz mobil cihazlar haricinde aküsü biten otomobilleri dahi çalıştırabiliyor. Akü sebebiyle yolda kalan otomobillere bile ekstra güç sağlayabilen Powerstation Go, 44.400 mWh kapasitesine sahip. Qi uyumlu cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen cihaz bu sayede kablosuz şarj yeteneği sunuyor. 65W AC çıkışına destek veren cihazda iki adet USB-A bağlantı noktası bulunuyor. Kablosuz şarj cihazının Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

Samsung destekli ilginç teknoloji

İLGİLİ HABERLER