reklamı kapat

POPÜLER

Mophie

Otomobilleri dahi şarj edebilen kablosuz şarj cihazı: Mophie Powerstation Go

Kablosuz şarj konusunda yıllardır lider olan Mophie, yeni kablosuz taşınabilir şarj cihazını görücüye çıkardı. CES Fuarı’nda lanse edilen Mophie Powerstation Go, sunduğu özellikle dikkat çekiyor.

Cihaz mobil cihazlar haricinde aküsü biten otomobilleri dahi çalıştırabiliyor. Evet yanlış duymadınız. Akü sebebiyle yolda kalan otomobillere bile ekstra güç sağlayabilen Powerstation Go, 44.400 mWh kapasitesine sahip. Qi uyumlu cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen cihaz bu sayede kablosuz şarj yeteneği sunuyor. 65W AC çıkışına destek veren cihazda iki adet USB-A bağlantı noktası bulunuyor. 9 saat gibi bir sürede şarj edilebilen cihazın otomobile ekstra güç sağlayabilmesi için bataryasının en az yüzde 50 şarj seviyesinde olması gerekiyor. 6 farklı renk seçeceğine sahip olan taşınabilir şarj cihazı 182 x 97 41,9 mm boyutlarında. Hem mobil cihazlarınızı hem de ihtiyaç durumunda otomobilinizi şarj etmek istiyorsanız piyasada Mophie Powerstation Go’dan daha iyi bir seçenek yok gibi görünüyor. Cihazın otomobil  akıllı telefon, saat ve kulaklık gibi cihazları şarj etmesi gerçekten de ilgi çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mophie Powerstation Go yurt dışı fiyatı ne kadar?

Yurt dışında piyasaya sürülen Powerstation Go’nun yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 160 dolar. Sunduğu özelliklerle bizim de ilgimizi çekmeyi başaran Powerstation Go’nun Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

Samsung destekli ilginç teknoloji

İLGİLİ HABERLER