reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs ve iPhone Xs Max’in duvar kağıtları [İndir]

iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinin henüz ne zaman Türkiye’ye geleceği belli değil. Ancak cihazlar için hazırlanan duvar kağıtlarını şimdiden indirebilirsiniz.

Apple’ın özelliklerinden ziyade fiyatıyla konuşulan en yeni modelleri iPhone Xs ve iPhone Xs Max, Amerika’da ön siparişe sunuldu. 999 dolardan başlayan iPhone Xs’e, 1.099 dolardan başlayan fiyatlarla iPhone Xs Max eşlik ediyor. Yeni ikilinin Türkiye’ye geliş tarihi ve Türkiye fiyatı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak şimdiden cihazlar için hazırlanmış olan resmi duvar kağıtlarını indirebilirsiniz. Özellikle iPhone X kullanıcıları, cihazlarını yeni modellerin havasına bu sayede kolaylıkla büründürebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone’da duvar kağıdını değiştirme

Telefonlar daha tanıtılmadan AR7 isimli Twitter kullanıcısı, benzer alternatif duvar kağıtları hazırlamıştı. Ancak telefonlarla beraber orijinal duvar kağıdı da ortaya çıktı. 3 yeni duvar kağıdı sunan modellerin duvar kağıtlarının ise düşünülenin aksine gezegen değil “baloncuk” olduğu belirtiliyor. Bubbles isimli duvar kağıtlarının ayrıca Live versiyonları da cihazlarda yüklü bulunuyor. Haberin üzerindeki galerinin sol alt tarafında tam boylu hallerinin linklerini bıraktığımız duvar kağıtlarını telefonunuza indirdikten sonra Fotoğraflar uygulamasında duvar kağıdına gelmeniz gerekiyor. Sol altta yer alan yukarı ok simgesine tıklayarak paylaşım panelini açtığınızda alttaki paneli sola kaydırırsanız Duvar Kağıdı Yap seçeneğinden yeni duvar kağıdınızı oluşturabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni modellerin tanıtımı