reklamı kapat

POPÜLER

Apple airpods 2

Orijinal AirPods kablosuz kulaklığın yenisi ne zaman gelecek?

Apple‘ın dikkat çeken kablosuz kulaklık modeli AirPods, yeni versiyonu ile gündemde yer alıyor. Ancak yeni versiyon hemen gelmeyecek gibi duruyor.

Orijinal AirPods, Apple için gerçekten inanılmaz büyük bir başarı oldu. Firma bu kablosuz kulaklıktan milyonlarca sattı ve pazarı domine etti. İşte bu başarılı ürünün yenisi gelecek. Ancak olası adıyla AirPods 2 için biraz daha beklememiz gerekiyor. Çünkü sağlam analist Ming-Chi Kuo‌‘ya göre kulaklık ancak 2021 başında seri üretime sokulacak. İlk sürümle tasarımı taşıyacağı söylenen modelin, esas değişikliği iç donanımda alacağı düşünülüyor. Bu modele aktif gürültü engelleme koymacağı düşünülen teknoloji devi Apple, sürekli olarak duyduğumuz kadarıyla bir kafa üstü kulaklık üzerinde de çalışıyor. Bu modelin 2020’de kesin olarak geleceği biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’dan AirPods Pro’nun bütçe dostu versiyonu geliyor

Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık, daha önce de söylediğimiz üzere yüksek fiyatına rağmen aktif gürültü engelleme özelliği ve kulak içi formunda olmasıyla orijinal AirPods’a oranla beğeni toplayan model oldu. AirPods’un üstüne gerçekten sağlam bir güncelleme olarak gelen Pro, son dönemde biliyorsunuz sürekli olarak bütçe dostu bir “Lite” versiyona sahip olacak haberleriyle gündeme geliyor. İşte bu versiyon, söylendiği kadarıyla mevcut Pro’yla aynı tasarıma sahip ancak sadece aktif gürültü engelleme taşımıyor. ANC’ye ihtiyacı olmayan ancak normal AirPods’u beğenmeyenler için çok iyi bir alternatif olacak bu ürün, yüksek ihtimalle haznesinde kablosuz şarj desteği taşıyor ve yine sadece beyaz renkte geliyor. Bu modelin 2020’nin ikinci yarısında geleceği dünüşülüyor.

İlgili Video