reklamı kapat

POPÜLER

AirPods

BİM’den AirPods satın almayı düşünenlere müjde

BİM mağazaları sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekliyor. Her hafta teknolojik ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan BİM, bu kez Apple’ın tamamen kablosuz kulaklığı AirPods 2‘yi satışa sunuyor. Piyasa fiyatı 1.099 TL olan ikinci nesil AirPods BİM mağazalarında 849 TL‘den satışa sunulacak. Apple Türkiye garantisiyle gelen ikinci nesil AirPods selefine kıyasla dikkat çekici yeniliklerle geliyor.

Yeni model ilk sürümle aynı tasarımı kullanıyor. Gücünü tümüyle yeni olarak geçen H1 kulaklık çipinden alan kablosuz kulaklık, bu sayede mobil cihazlarla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı sağlıyor. Apple’a göre model aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor. H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini yüzde 30’a kadar azaltıyor. Şarj kutusu kablosuz olarak şarj edilebilen ürün, tek bir şarjla 5 saat dinleme süresi ve 3 saate kadar da konuşma süresi sunuyor. Yalnız araya not düşmekte yarar var. BİM mağazalarında 849 TL’den satılan modelde kablosuz şarj desteği bulunmuyor. Şarj kutusu ile beraber yeni ürünle 24 saatten fazla dinleme süresi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başarılı performans sergileyen bir diğer kulaklık AirPods 2

Apple aktif gürültü engellemeli yeni kablosuz kulaklığı AirPods Pro’yu da kısa bir süre önce satışa sunmuştu. Türkiye satış fiyatı 1.899 TL olan AirPods Pro hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Video

Kulaklığın tanıtım videosu