reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AirPods Pro

AirPods Pro uygun fiyata BİM’e geliyor

BİM, şu saralar AirPods Pro satın almayı düşünenleri mutlu edeceğe benziyor. BİM, bugün mağazalarında popüler kablosuz kulaklığı satışa sunuyor. Piyasa satış fiyatı 2.499 TL olan kulaklık BİM’de 1.999 TL’den satışa sunulacak.

Advertisement

Kulak içi formunda hazırlanan kablosuz kulaklık özellikle aktif gürültü engelleme imkanıyla öne çıkıyor. Model burada yerleşik mikrofonlarıyla dışarıdaki sesleri algılıyor ve eşit derecede anti-gürültü üreterek dış seslerin size gelmesini engelliyor. Etrafınızda olup bitenlere kulak verebilmeniz için bir şeffaf moda da sahip olan kablosuz kulaklığın temelinde gelişmiş Apple H1 çipi yer alıyor.

Bu sayede Apple cihazlarla çok hızlı şekilde bağlantı kurabilen AirPods Pro, suya ve tere karşı dayanıklı ve telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar, gürültü engelleme kapatıldığı zaman ise 5 saat kadar pil ömrü sunan model, kablosuz şarj yetenekli hazne ile tam 24 saat boyunca görev yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro modelinde kablosuz şarj desteği var mı?

Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

İlgili Video