reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Maisie Williams’ın Game of Thrones setinden aldığı hatıra

Arya Stark‘ı canlandıran Maisie Williams, Game of Thrones 8. sezon çekimlerinin ardından seti bir hatıra ile terk ediyor.

2019’un ilk yarısında yayınlanacak olan Game of Thrones 8. sezon, seriye de noktayı koyacak. Daha sonra gelecek olan yeni dizi ise bu evrenin geçmişini konu alacak. Haliyle HBO’nun favori dizisindeki oyuncuları yeni yayınlanacak olan dizide izleyemeyeceğiz. Oyuncular için hayli duygusal geçen final sezon çekimleri ise tamamlanmış durumda. Kendi vedalarını da paylaşan oyuncular maceranın sonuna geldi. Arya Stark’la hayranların kalbini kazanan Maisie Williams ise Game of Thrones setinden bir hatıra almadan ayrılmamış. Williams, bir aksesuarı da beraberinde götürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deri ceket

İlk başta Williams’ın Arya’ya Jon Snow tarafından verilen özel yapım kılıç İğne’yi alacağını düşünmüştük ancak oyuncu Arya’nın ceketini almaya karar vermiş. BBC Radio 1’e açıklama yapan oyuncu, “Hayatımın bir noktasında ‘Ah bu benim zamanında dizide giydiğim kostümdü’ diyeceğim ve torunlarım ‘Lütfen dur’ diye yakınacak.” diyor. Söz konusu kahverengi zırhlı ceketin benzeri ise dizi boyunca Stark erkekleri tarafından giyilmişti. Farklı versiyonlarda olsa da Ned Stark ve Rob Stark’ın kahverengi ceketini daha önce görmüştük. Jon Snow’da ise siyah bir versiyonu bulunuyordu. Williams, Kuzey’e bağlılığını gerçek hayatına da taşıyor gibi görünüyor.