reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Maisie Williams’ın korkutan Game of Thrones 8. sezon şakası [Video]

Game of Thrones 8. sezon için iki haftadan az zaman kalmışken Maisie Williams hayranların yüreğine indirecek bir şaka yaptı.

Hayranlar Game of Thrones 8. sezon bölümlerinde kimin ölüp kimin sağ kalacağını merak ederken The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’a katılan Maisie Williams, izleyicileri sarsacak 1 Nisan şakasını gerçekleştirdi. Jimmy Fallon, Williams ile gelecek sezon için röportaj yaparken “Bize yeni sezondan bir şeyler söyleyemez misin?” diye sorduğunda Williams önce “HBO son zamanlarda herhangi bir açıklama yapmamamız yönünde çok fazla mesaj gönderdi. O yüzden söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Beni kesinlikle öldürürler.” diyor. Daha sonra Fallon’ın ısrarcı tavrı üzerine son çekimlerden bahseden Williams ağzından büyük bir spoiler kaçırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Arya ikinci bölümde ölüyor”

Çekimler sırasında, son günler özellikle çok duygusaldı. Tüm çekim ekibine veda etmek… Çünkü Arya’nın ikinci bölümde öldüğünü öğrendiğimde…” Williams bu sözleri söyler söylemez susuyor ve yayının canlı olup olmadığını soruyor. Bu kısa gerilimli andan sonra oyuncu sakinleşmek için içeri gittiğinde ise şaka açıklanıyor. Ancak stüdyodaki hayranların anlık yaşadığı gerilimi tahmin dahi edemiyoruz.

14 Nisan‘da yayınlanmaya başlanacak olan 8. sezonda ise Williams’ın karakteri Arya’nın son bölümlere kadar ölmesi pek de beklenmiyor. Kendini bir şekilde zorlu durumlardan kurtarmasıyla bilinen Arya Stark, hayatta kalma konusunda ne kadar becerikli olduğunu geçmişte de kanıtlamıştı. Ancak iş şimdi yaşayanlarla savaştan ölülerle savaşa doğru savrulduğu için karakter bundan nasıl etkilenecek merak konusu. 6 bölümle televizyon ekranlarına veda edecek olan Game of Thrones 8. bölüm fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video