reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Kit Harington’ın endişe verici Game Of Thrones 8. sezon yorumu

Game of Thrones 8. sezon yaklaşırken, oyuncuların açıklamaları da gerilimi artırıyor. Kit Harington, finalle ilgili ilginç bir açıklamada bulundu.

Game of Thrones 8. sezon bölümleri için hala net bir yayın tarihi bulunmuyor. Sadece 6 bölümden oluşacak sezon ise seriye nokta koymaya hazırlanıyor. Yani popüler diziye ve hikayeye veda etmek üzereyiz. Büyük bir savaşın eşiğinde olan kahramanlarımız ise, final bölümünde tahtın gerçek sahibinin de kim olduğunu önümüze serecek. Ancak dizinin finali beklediğimizden de şaşırtıcı olacak gibi görünüyor. Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington’ın açıklamaları ise pek yardımcı olmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Herkes memnun olmayacak”

Harington yaptığı açıklamada uzun soluklu projeleri sonlandırmanın ne kadar zor olduğuna değiniyor. Oyuncunun açıklaması ise şu şekilde: “8-9 yıla yayılmış bir televizyon serisini bitirmenin çok zor olduğunu düşünüyorum. Herkesin mutlu olacağını sanmıyorum. Ve bilirsiniz, herkesi mutlu edemezsiniz.

Dizinin finali için sayısız teori bulunuyor. Ancak oyuncuların bu zamana kadar yaptığı açıklamalara bakacak olursak klasik bir “iyilerin kazandığı” sona gitmiyoruz gibi. Her ne kadar izleyiciler tahta çıkmasını istedikleri karakterleri desteklese de belki de klişe olmayan bir son dizi için daha iyi bir son anlamına geliyordur kim bilir… George R.R. Martin’in mutlu sonlar konusunda pek başarılı olmadığı aşikar. Konu karakter öldürmeye gelince ise eli hayli cömert olan yazarımız, kimsenin tahtı ele geçiremediği hatta herkesin öldüğü bir son dahi tasarlamış olabilir.

Dizinin final sezonu 2019’un ilk yarısında ekranlardaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

HBO’nun yeni televizyon sezonu tanıtımı