reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones batman

Game of Thrones’un yıldızının yalanladığı Batman iddiaları

Warner Bros. cephesindeki belirsizlik devam ederken Batman‘e hayat vermek üzere yeni isimler gündeme geliyor. Bunlardan biri de Game of Thrones’un yıldızı olmuştu fakat sevilen oyuncu dolaylı yoldan da olsa bu söylentileri yalanladı.

Bildiğiniz gibi The Batman ismiyle anılan filmin yönetmenliğini Matt Reeves üstlenecek. Başrolde ise Ben Affleck‘in yer alması bekleniyor. Fakat oyuncunun DC sinema evreninden ayrılacağına dair iddiaların arkası kesilmiyor. Tüm bu söylentilerin üzerine bir de Affleck’in alkol bağımlılığı nedeniyle yeniden rehabilitasyona girmesi dedikoduların iyice alevlenmesine neden oldu. Son zamanlarda Bruce Wayne rolüyle adı anılan birkaç oyuncu bulunuyor. Bunlardan biri de Game of Thrones‘ta Jon Snow rolünde seyretmeye alıştığımız Kit Harington. Oyuncu Batman olmak için çok genç görünse de, Warner Bros.’un Game of Thrones’un popülerliğinden yararlanmak istediği konuşuluyordu. Fakat oyuncunun bu fikre nasıl baktığına dair bir bilgi bulunmuyordu. Sonunda Kit Harington’ın Batman söylentileriyle uzaktan yakından alakası olmadığı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Entertainment Weekly adına çalışan James Hibberd Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu. Son zamanlarda çok konuşulan bu söylentiyi sormak üzere Kit Harington‘ın menajeriyle iletişime geçtiğini, onların bu dedikodudan haberi olmadığını açıkladı. Bu da Warner Bros.’un Harington ile irtibata geçtiği dedikodularının yalanladığı anlamına geliyor. Bakalım Warner Bros. bu Batman bilmecesini çözmeyi başarabilecek mi?

İlginizi çekebilir

HBO’nun yeni televizyon sezonu tanıtımı