reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 sızıntılarının yüksek kalite versiyonu ortaya çıktı

Avengers 4 bekleyişi devam ederken sızıntılar ve sızıntı olduğunu iddia eden teorilerin ardı arkası kesilmiyor. Bu defa daha önce gördüğümüz Avengers 4 konsept çalışmalarının daha kaliteli versiyonları gün yüzüne çıktı.

Hatırlarsanız aylar önce Avengers 4’e ait bir konsept çalışması internete sızdırılmıştı. Hatta görselin kalitesi o kadar düşüktü ki bazı detayları görebilmek imkansız bir hal almıştı. Buna rağmen Hulk’ın kostüm giyiyor olması, Captain Marvel‘ın ekibe katılması, Captain America‘nın eski tarzına geri dönmesi gibi değişiklikler gözden kaçmamıştı. Herkesin dikkatle incelediği bu konsept tasarımın kaliteli versiyonu da ortaya çıktı. Görsel bir bütün olarak değil de, karakterleri teker teker ele alarak tasarlanmış gibi görünüyor. Bu görsellerde MCU Wiki‘de karakterlerin sayfasında yer alıyordu. Tekil görselleri sızdırılan kahramanlar arasında Captain Marvel, Hulk, Captain America, Iron Man ve Rocket Raccoon bulunuyor.

Detaylara baktığımızda Iron Man’in Avengers Infinity War’da gördüğümüz Bleeding Edge zırhını giydiğini görüyoruz. Captain America’nın kostümündeki Amerikan bayrağı renkleri geri dönmüş durumda. Hulk ise muhtemelen esnekliği fazlasıyla yüksek bir kostüm giyiyor. Böylece Bruce Banner‘dan Hulk’a dönüştüğünde çıplaklık problemi yaşamıyor. Bu kostümün Bruce Banner’ın istediği zaman dönüşmesine yardımcı olma ihtimali de bulunuyor. Captain Marvel ise geçtiğimiz hafta ortaya çıkan kostümüyle boy gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları