reklamı kapat

POPÜLER

apple

iPhone Xs’in kamera performansını gözler önüne seren çarpıcı video [İzle]

Apple, yeni iPhone modellerini tanıttıktan sonra YouTube kanalında iPhone Xs ile çekilmiş bir video paylaştı.

Şirket, çarpıcı videoyla telefonun gücünü gözler önüne serdi. iPhone Xs ile kaydedilmiş farklı deneme videolarında telefondaki kameranın performansı ortaya çıkıyor. Örneğin, ilk video yavaş çekim videosu oluşturmak için su, ses ve ışık kullanan bir deney. Bir sonraki deney videosunda, Apple saniyede 60 kare çarpıcı bir 4K video oluşturmak için sabun, su ve mısır şurubundan yararlanıyor. Başka bir videoda, iPhone Xs’ler ile düşük ışıkta bir video oluşturmak için Apple yangın ve çelik yünü kullanılıyor.

Türkiye’de çıkış tarihi henüz belli olmayan iPhone Xs ve Xs Max, sahip olduğu özelliklerle performansa ihtiyaç duyan kullanıcıları hedef alıyor. iPhone XR ise daha uygun fiyata sahip olsa da bünyesinde barındırdığı dikkat çekici özelliklerle pazara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone modelleri için geri sayım başladı

Yeni iPhone modellerinden iPhone Xs ve Xs Max, 21 Eylül’de, iPhone XR ise 26 Ekim’de yurt dışında satışa sunulacak. iPhone XR’ın başlangıç fiyatı 749 dolar, iPhone Xs’in başlangıç fiyatı 999 dolar, iPhone Xs Max’ın başlangıç fiyatı ise 1.099 dolar olacak.

Video