reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs Max

iPhone Xs Max ile çekilen ilk kısa film [Video]

Apple‘ın kısa bir süre önce tanıttığı iPhone Xs Max pek çok özelliğiyle dikkat çekiyor. Bunlardan biri de telefonun kamera kalitesi. İşte bu modelle çekilen ilk kısa film kameranın marifetlerini gözler önüne seriyor.

Apple’ın 12 Eylül‘de düzenlediği etkinlikle yeni nesil iPhone modelleri gün yüzüne çıkmış oldu. Bu cihazlar arasında öne çıkan model ise iPhone Xs Max diyebiliriz. Ekran boyutu, çift SIM sunması, kamerası derken pek çok özellik göze çarpıyor. Bunlar arasında kameranın marifetlerini gözler önüne seren bu modelle çekilen ilk kısa film oldu. Son olarak Crazy Rich Asians için kamera arkasına geçen Jon M. Chu bu sefer kamera olarak iPhone Xs Max’i eline aldı. Telefonun beraberinde getirdiği özellikler dışında hiçbir şeye başvurmadı. Yani ekstra ses veya ışık ekipmanı kullanılmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tamamen iPhone Xs Max ile çekilen kısa filmi Apple’ın CEO’su Tim Cook kendi Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Onun paylaşımında ise şu sözler yer alıyor. “Elde tutuluyor. Hiçbir ekipman yok. Efekt yok. Crazy Rich Asians filminin yönetmeni Jon M. Chu tarafından iPhone Xs Max ile çekildi.” Cihazın kamera performansına dair fikir veren bu videoyu haberimizin