reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill Superman

Henry Cavill’dan gizemli Superman yanıtı

DC sevenler kısa bir süre önce Henry Cavill’ın Superman rolünü bırakabileceği haberiyle sarsıldı. Ardından sayısız iddia ortaya atıldı. Henry Cavill ise söylentilere gizemli bir videoyla yanıt vermeyi tercih etti.

Kısaca durumu özetlemek gerekirse, Henry Cavill’ın Warner Bros. ile sözleşmesi son bulmak üzere. Son bir filmde daha görünmesiyle birlikte Superman günleri son bulabilir. Sevilen oyuncu daha önce sözleşmesini yenilemek konusunda istekli olduğunu ifade etmişti. Dolayısıyla Warner Bros. ile görüşmelerin başladığı fakat bu süreçte pek çok sıkıntının ortaya çıktığı ifade ediliyor. Bunlardan ilki zaman sıkıntısı. Warner Bros. Superman’e ufacık bir sahneyle de olsa Shazam filminde yer vermek istiyor. Fakat Cavill’ın yoğun programında bu sahneye yer açmak mümkün olmadı deniyor. Dolayısıyla oyuncunun yakın gelecekte bir DC filmi çekebilmesi mümkün görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan problemin Henry Cavill’ın menejerinden kaynaklandığını söyleyenler de var. İddialara göre Cavill’ın yönetmen onaylama yetkisi olmasını ve çektiği filmlerde yapımcı olarak da görünmesini istiyor. Warner Bros. ise bu beklentilere sıcak bakmıyor.

İşte internet sayısız söylentiyle dolup taşarken Henry Cavill kendi Instagram hesabı üzerinden bir video paylaştı. Üzerinde Krypton tişörtü, elinde Superman figürüyle ve fonda müzikle “henüz bitmedi” mesajı vermeye çalıştığı düşünülüyor. Fakat bu gizemli yanıtın ardındaki gerçek mesajı henüz çözebilmiş değiliz.

 

View this post on Instagram

 

Today was exciting #Superman

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

İlgili video

Justice League fragmanı