reklamı kapat

POPÜLER

Superman Michael B. Jordan

Warner Bros.’un Superman rolü için Michael B. Jordan isteği

DC’nin Superman filmleri ile nasıl ilerleyeceği hala meçhul. Ancak Michael B. Jordan bir noktada listeye girmeyi başarmış.

DC Sinematik Evreni’nde başta Superman olmak üzere pek çok karakter için belirsizlik devam ediyor. Ben Affleck’in ayrılığı ve Henry Cavill’ın anlaşmasının bitmesinin ardından Warner Bros.’un nasıl ilerleyeceği hala net değil. Öte yandan Warner Bros.’un Superman’in geleceği için ilginç bir görüşme gerçekleştirdiği iddia edilmişti. Variety‘nin özel haberi stüdyonun bu yılın başlarında rol için Michael B. Jordan ile görüşme yaptığı iddialarını ise doğruluyor. Creed yıldızıyla görüşen Warner Bros. ise anlaşmayı tamamlayamamış. Zira stüdyonun aktör arayışına karşın yakın gelecekte bir film çekme niyeti yok. Michael B. Jordan ise kariyerinin en çok iş aldığı dönemlerinden birini geçiriyor. Bu sebeple aktör kendini projeye bağlamak istememiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henry Cavill Superman rolünü bırakmaya niyetli değil

Henry Cavill ise bu konuda hayli konuşkan isimlerden biri. Aktör yaptığı son açıklamalarda rolü bırakmaya niyetinin olmadığını açıklamıştı. Pelerinin dolabında olduğunu kaydeden Cavill, karakteri geliştirmek istediğini ve anlatacak çok şeyi olduğunu kaydetmişti. O haberimizle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Warner Bros. ise hala karanlıkta yürüyor gibi görünüyor. Stüdyonun J.J. Abrams’la da görüşmeler yaptığı bilinen detaylar arasında. Ancak nasıl bir rota izleyeceği kocaman bir gizem. Her halükarda yeni bir Superman filmini 2023’ten önce görmemiz mümkün değil gibi görünüyor. Proje için ne bir senaryo, ne yönetmen, ne de oyuncu net değil.

İlginizi çekebilir

Yeni The Walking Dead dizisinin isim gizemi çözüldü