reklamı kapat

POPÜLER

Superman Shazam

Shazam’ın Superman sürprizinin arkasındaki gerçek

DC çizgi romanlarından uyarlanan Shazam bizleri Superman sürpriziyle şaşırtmayı başardı. Fakat bu sürprizi gerçekleştirmek pek kolay olmamış gibi görünüyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısm Shazam filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Kısaca özet geçmek gerekirse Shazam filminin finalinde Superman ufak bir sahnede karşımıza çıkıyordu. Önce Freddy çevresindekilere Shazam’ı tanıdığını söylüyor ve onu öğle yemeğine çağırıyordu. Billy Batson başta daveti kabul etmese de filmin sonunda yanında sürpriz bir misafirle birlikte öğle yemeğinde beliriyordu. Freddy Shazam’ı görmeyi beklerken onun hemen yanında Superman’in yer aldığını görüyorduk. Bu sürpriz hem yemekhanedeki tüm öğrencileri hem de biz izleyicileri şaşırtmayı başarıyordu. Fakat bu sahnede Henry Cavill yer almıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başlangıçta final sahnenin çekilebilmesi için Henry Cavill ile iletişime geçildi. Aynı süreçte The Witcher için imza atan Cavill’ın yakın zamanda müsait olmayacağı ortaya çıkmıştı. Bu sebeple onun Superman olmaktan vazgeçeceği düşünülmüştü. Bu durum henüz netlik kazanmadı. Fakat Shazam’daki ufak sürpriz için farklı bir oyuncu bulundu. Normalde dublörlük yapan Ryan Handley rolü üstlendi. Böylece Superman’in yüzünün görülmediği ufak sürpriz sahneyle karşılaşmış olduk.

İlginizi çekebilir

Shazam’dan Aquaman 2 şakalı tanıtımı