reklamı kapat

POPÜLER

shazam superman

Shazam filmindeki Superman sürprizi

Superman’e hayat veren Henry Cavill‘ın DC sinema evrenindeki geleceği konusundaki belirsizlik devam ediyor. Fakat bu süreçte Warner Bros.‘un Shazam filminde planladığı Justice League bağlantısı gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi Warner Bros. çok yakında başrolünde Zachary Levi‘nin yer aldığı Shazam’ı izleyici karşısına çıkartmaya hazırlanıyor. Paylaşılan ilk fragman fazlasıyla mut vadediyordu. Üstüne Superman‘in bu filmde görüneceği ve gelecekteki projelere dair ipuçları verileceği tahmin ediliyordu. Ancak son gelişmelerden sonra belirsizlik yoğunlaştı.

The Wrap muhabirlerinden Umberto Gonzalez’in paylaştığı bilgilere bakılırsa Superman’in Shazam‘da görüneceği sahne çoktan planlanıştı. Henry Cavill’ın programı uygun olsaydı DC sevenlere ufak bir sürpriz yapılacaktı. Clark Kent Shazam filminin sonunda gelecek ve Billy Batson ile buluşacaktı. Justice League’in ona yardım edeceğini, gözlerinin onun üstünde olduğunu söyleyecekti. Böylece Shazam’ın çok daha geniş bir dünyanın parçası olduğunu hissecektik. Onu Justice League 2‘de görme şansımız da artacaktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ancak Henry Cavill ve Warner Bros. arasındaki anlaşmazlıktan sonra DC sinema evreninin geleceği havada kalmış durumda. Justice League 2 olup olmayacağı bile belli değil. Dolayısıyla Shazam, DC dünyasından kimsenin görünmediği sadece bolca göndermenin yer aldığı bir orijin filmi olarak kalmak zorunda gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı