reklamı kapat

POPÜLER

batman jon hamm

Hayranların Batman adayı Jon Hamm’den şaşırtan açıklama

Bir yandan Superman’e hayat veren Henry Cavill belirsizliği devam ederken öte yandan yeni Batman ihtimalleri gündeme gelmeyi sürdürüyor. The Batman için aday gösterilen isimlerden biri de Man Men’in yıldızı Jon Hamm. Peki tecrübeli oyuncu Batman olma konusunda ne düşünüyor?

Bildiğiniz gibi DC sinema evreni yakında yeni bir Batman filmiyle karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Filmin yönetmenliğini son yılların başarılı isimlerinden Matt Reeves üstlenecek. Başrolde normalde Ben Affleck‘in yer alması bekleniyordu. Fakat son zamanlarda onun ayrılacağına dair iddialar gidecek güçleniyor. Oyuncunun alkol bağımlılığı nedeniyle yeniden rehabilitasyona girmesi de Bruce Wayne’i canlandıracak başka oyuncuların düşünülmesine neden oluyor. Son zamanlarda gündeme gelen pek çok isim var. Fakat adı tekrar tekrar anılan Jon Hamm öne çıkıyor. Bu söylentiler sevilen oyuncuya da soruldu. O da şu sözlerle yanıt verdi:

“Bu aslında senaryoya, anlatılmak istenen hikayeye bağlı. Büyük bir çizgi roman hayranıyım. Hep öyleydim. Dokuz yaşındayken hatta belki de daha gençken çizgi roman okumaya başladım. Yani bu konuda bilgisiz değilim. Türü severek takip ediyorum. Özellikle de iyi çekilmiş işleri. Kostüme sığabileceğime inanıyorum. Muhtemelen yoğun olarak spor yapmam gerekecek ki bunu pek sevmiyorum. Eğer benimle iletişime geçerlerse neden olmasın?”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jon Hamm’in bu açıklamasının enteresan yanı şu: Aynı iddialar geçtiğimiz aylarda da sık sık gündeme geliyordu. O zaman aynı soru kendisine sorulduğunda çizgi roman uyarlamalarında rol almayı düşünmediğini ifade etmişti. Ancak görünen o ki geçen zaman fikrinin değişmesine neden oldu. Kim bilir, belki Batman rolüne daha sıcak bakmasının farklı bir nedeni vardır.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı