reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung’un Türkiye’deki en büyük mağazası açıldı

Samsung, Türkiye’deki en büyük mağazasının açılışını gerçekleştirdi. 1.200 metrekare büyüklüğündeki yeni mağaza kullanıcıların hizmetine açıldı.

Samsung, Türkiye’deki en büyük mağazasını geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi’nde açtı. Samsung’un tüm mobil ürünlerini bulabileceğiniz mağazada bu ürünleri deneyimleyebilmeniz için de özel alanlar bulunuyor. 1.200 metrekare büyüklüğündeki mağaza ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kahve ikramı ve ziyaretçilerin serbestçe vakit geçirebileceği çalışma
alanları ile tam kapsamlı bir teknoloji deneyimi sunmayı amaçlıyor. Mağaza çalışanlarını da düşünmeyi ihmal etmeyen Samsung, 300 metrekarelik arka ofis alanları ile huzurlu bir çalışma alanı yaratıyor. Yeni mağazada mobil cihazların yanı sıra mobil cihazlara ait aksesuarlar ve mobil cihazlarla entegre çalışan TV’ler, akıllı ev ve ev eğlence sistemleri de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın en büyükleri arasında

Bağdat Caddesi’nde yer alan mağaza Türkiye’deki en büyük Samsung mağazası olmanın yanı sıra, firmanın dünyadaki mağazaları içinde de en büyükler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen açılışa ise Samsung Galaxy Note 9 hediyeli Fortnite turnuvası damgasını vurdu. Galaxy Note 9 cihazlar aracılığıyla Fortnite oynayan katılımcılar arasında birinci olana Galaxy Note ailesinin en yeni üyesi hediye edildi.

İlginizi çekebilir

Galaxy Note 9 tasarım videosu