reklamı kapat

POPÜLER

Apple Bağdat Caddesi

Yeni Apple Bağdat Caddesi mağazasının içi böyle görünüyor [Galeri]

Kısa süre önce ilk duyurusu yapılan Apple Bağdat Caddesi mağazası için açılış tarihi yaklaşıyor. Peki mağazanın içi nasıl görünüyor?

Apple, Türkiye’de bulunan fiziksel satış mağazaları arasına İstanbul merkezli bir yenisini daha ekliyor ve Bağdat Caddesi merkezli mağaza henüz tarih açıklanmıyor olsa da çok yakında herkes için açılıyor.

Bugün ise merak edilen bu mağaza direkt olarak basın mensuplarına açıldı. Biz de mağaza içerisinde gezme şansı elde ettik ve sizler için yukarıda görebileceğiniz birçok fotoğraf çektik.

Apple’ın “Uzmanlarla buluşacağınız, yeni bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken ilham alacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız bu üçüncü mağazamızda sizinle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.” dediği Bağdat Caddesi mağazası, aslında genel olarak firmanın diğer birçok mağazasından çok da farkı görünmüyor.

Firmanın artık ikonik olan sadelik merkezli tasarım dilini sürdüren mağaza, yüksek tavanıyla oldukça ferah ve büyük cam ön kısmıyla doğal ışıktan sonuna kadar yararlanıyor. Mağaza içerisinde yapılacak eğitim / gösterim etkinlikleri için özel bir bölüm de bulunuyor.

Burada hazırladığı sayfada kullanıcılara mağazalarda sunduklarını aktaran Apple’ın şu an İstanbul’da Zorlu Centre ve Akasya AVM içerisinde de mağazaları yer alıyor. Yeni mağaza için verilen tam adres ise tam olarak şöyle: “Bağdat Caddesi, No: 342 Caddebostan Kadıköy İstanbul 34728”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, kısa süre önce önemli duyurular yaptı

Apple bu etkinlik kapsamında karşımıza yeni HomePod Mini renklerini, yeni Music paketini, 3. nesil AirPods’u ve yeni nesil 14 inç ile 16 inç MacBook modellerini çıkardı. Firmadan etkinlikte beklenmesine rağmen bir yeni nesil Mac mini ise gelmedi.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın