reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store
Apple Store
Apple Store

Bağdat Caddesi’ndeki Apple Store’un açılış tarihiyle ilgili son iddia [Özel Haber]

Geçtiğimiz mayıs ayında Bağdat Caddesi’nde açılacak Apple Store ile ilgili ilk detayları sizlere aktarmıştık. Çalışanlardan elde etttiğimiz bilgide mağazanın 3-4 ay içerisinde açılacağını öğrenmiştik.

Paylaştığımız haberin ardından inşaatta yaşanan bir sorun sebebiyle mağazanın açılışı ertelenmişti. Apple kısa bir süre önce yaptığı bir duyuruda Bağdat Caddesi’ndeki Apple Store’un çok yakında açılacağını belirtmişti. Bugün mağazaya uğradığımızda bir çalışan tarafından Türkiye’deki üçüncü Apple Store’un açılışıyla ilgili yeni bir bilgi öğrendik. Paylaşılan bilgiye göre Bağdat Caddesi’ndeki Apple Store, 10 gün içerisinde açılacak. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz mağazanın iki katının müşterilere hizmet vereceği, geri kalan iki katın ise destek ekibi tarafından kullanılacağı belirtiliyor.

Erenköy’de kapılarını açmaya hazırlananan mağaza, Apple’ın yeni mağaza konseptini benimsiyor. İnşaatını İspanyol inşaat şirketi Empty’nin üstlendiği yeni Apple Store’da alışveriş sonrası için de bir alan göze çarpıyor. Mağazanın arka kısmında yer alan kısımda müşterilerin vakit geçirebilecekleri bir alan bulunuyor. Ağaçlarla çevrili mağazada yüksek hızda internetin de kullanılması bekleniyor. Yüksek hızda interneti kullanıcıların ücretsiz olarak faydalanabileceği belirtiliyor. Türkiye’deki ilk mağazasını 2014 yılının nisan ayında Zorlu Center’da açan Apple’ın ikinci Apple Store mağazasını 25 Ekim 2014‘te Akasya AVM’de açtığını hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, Bağdat Caddesi’ndeki Apple Store hakkında açıklamada bulunmuştu

“İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’nde çok yakında yeni bir mağaza açıyoruz. Her konuda size yardımcı olacak uzmanlarla buluşacağınız, yeni bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken ilham alacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız bu üçüncü mağazamızda sizinle ve büyük küçük, uçuk kaçık tüm fikirlerinizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.”

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept