reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store

Su üzerinde duran ilk Apple Store için geri sayım başladı

Apple, sıra dışı Apple Store mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. The Straits Times‘ın aktardığı habere göre şirket, Singapur’da su üzerine bir Apple Store inşa etmeye hazırlanıyor.

Apple tarafından doğrulanan bilgiye göre yeni Apple Store, Singapur’daki Marina Bay Sands tatil beldesinin yakınına inşa edilecek. Kubbe şeklinde bir tasarıma sahip olacağı belirtilen mağazanın ne zaman açılacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak Apple’a yakın kaynaklar mağazanın yakında açılacağını belirtiyor. Resmi bir tanıtım sayfası, yeni mağaza için “Keşfetmeniz, bağlantı kurmanız ve yeni bir şeyler yaratmanız için bir alan olacak” diye açıklıyor. Archigardner’ın belirttiğine göre, mağaza, bir zamanlar Avalon adında bir gece kulübüne ev sahipliği yapan yerini alacak. 9to5Mac internet sayfasının belirttiğine göre Apple mağazayı geceleri bir fener gibi parlayacak cam panellerle yeniden inşa etti. Mağazanın kubbesindeki üst kısmında dairesel bir pencereyle kısmen aydınlatılacağı da belirtiliyor. Singapur’da açılacağı söylenen mağazanın şehirdeki üçüncü mağaza olacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Apple Store Türkiye’de de açılmaya hazırlanıyor

Apple’ın Singapur haricinde Türkiye’de de yeni mağazasını açmaya hazırlanıyor. Bağdat Caddesi’nde hazırlıkları süren mağazanın net açılış tarihi henüz bilinmese de 2021 yılında açılması kuvvetle muhtemel. Bağdat Caddesi üzerinde  açılması planlanan 4 katlı mağazanın Türkiye’nin en büyük Apple mağazası olacağı da ifade ediliyor. Mağaza hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in şık kablosuz şarj istasyonu