reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store
Apple Store
Apple Store
Apple Store

Bağdat Caddesi’ndeki Apple Store’dan ilk kareler geldi; işte mağazanın fotoğrafları

Bağdat Caddesi’ndeki Apple Store mağazasının açılışı için geri sayım başladı. Sabah paylaştığımız haberde Apple’ın mağaza için hazırladığı tanıtım görselini sizlere aktarmıştık.

Mağazanın tanıtım görselinin ardından bu kez mağazayla ilgili ilk fotoğraflar geldi. Çok yakında açılmasını beklediğimiz Apple Store mağazası Erenköy’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Apple’ın yeni mağaza konseptini benimseyen mağazanın inşaatını İspanyol inşaat şirketi Empty üstleniyor. Türkiye’deki ilk mağazasını 2014 yılının nisan ayında Zorlu Center’da açan Apple, ikinci Apple Store mağazasını 25 Ekim 2014‘te Akasya AVM’de açmıştı. Mayıs ayında yayınladığımız özel haberde çalışanlarından bilgi edinmiş ve mağazanın 3 ay içerisinde açılacağını öğrenmiştik. Paylaştığımız haberin ardından inşaatla ilgili bir sorun yaşandığı için mağazanın açılışı ertelenmişti.  Dış tasarımın ve peysaj çalışmalarının tamamlandığı mağazayla ilgili duyuru yapılsa da yeni Apple Store’un açılış tarihi henüz paylaşılmadı. Önümüzdeki günlerde yeni mağazanın açılması bekleniyor. Mağazayla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, Bağdat Caddesi’nde açacağı Apple Store mağazasıyla ilgili şunları söylüyor

“İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’nde çok yakında yeni bir mağaza açıyoruz. Her konuda size yardımcı olacak uzmanlarla buluşacağınız, yeni bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken ilham alacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız bu üçüncü mağazamızda sizinle ve büyük küçük, uçuk kaçık tüm fikirlerinizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Yeni Apple Store için geri sayım başlamışken, Apple’ın yeni ürünlerini de önümüzdeki günlerde görebiliriz

Apple, 26 Ekim‘de yeni bir etkinlik gerçekleştireceği de belirtiliyor. Apple’ın bu etkinlikte AirPods 3‘ü ve yeni MacBook modellerini tanıtabileceği konuşuluyor. Etkinlikte ilgili detayların önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşması bekleniyor. Etkinliğin gerçekleşmesi durumunda yeni Apple cihazlarıyla ilgili detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept