reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

iPhone 12 tanıtım tarihiyle ilgili son iddia heyecanlandırıyor

iPhone 12 ailesinin tanıtım tarihiyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. CNET‘in aktardığı habere göre iPhone 12 ailesi 10 Eylül’de YouTube üzerinden gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak.

Bir Twitter kullanıcısı bir YouTube sayfasında bir canlı yayın planlayıcısı gördüğünü ve bu planlayıcada iPhone 12 etkinliğinin 10 Eylül’de gerçekleşeceği belirtiliyor. Pek tabii bu iddianın gerçeği yansıtıp yansıtmadığı belirsizliğini koruyor. Daha önce ortaya atılan iddialarda iPhone 12 ailesinin ekim ayında tanıtılacağı iddia edilmişti. Şirketin tüm dünyayı esir alan koronavirüs salgını sebebiyle telefon modellerini bu yıl daha geç bir tarihte tanıtılacağı belirtilmişti. Şirketin yeni modelleri eylül ayında tanıtma ihtimali olsa da yeni modellerin en erken ekim ayında satışa sunulacağı söyleniyor. Eylül ayında telefonların satışa sunulma olasılığı ise düşük.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi için geri sayım başladı

Apple’ın bu yılki tüm iPhone modellerinde OLED ekran kullanması bekleniyor. 5G bağlantısına sahip 5,4 inç, iki adet 6,1 inç ve 6,7 inç olmak üzere çok sayıda iPhone modelini kullanıcıların beğenisine sunacağı ifade ediliyor. Yeni modellerde çentiğin de daha ince olacağı belirtiliyor. 5G’li iPhone 12’nin başlangıç fiyatının 649 dolar olacağı söyleniyor. 12 Max modeline Apple’ın 749 dolar isteyeceği aktarılıyor. “Pro” modellerin başlangıcını yapan Pro modeli ise 999 dolardan başlayacak deniyor. Teknoloji dünyası tarafından beğeniyle karşılanan iPhone 4’te olduğu gibi düz hatlara sahip olacağı konuşulan yeni modelleri LOG ekibi olarak biz de merakla bekliyoruz. Telefonlarla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in şık kablosuz şarj istasyonu