reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone

Vodafone’dan hediye sınırsız WhatsApp kampanyası

Vodafone, müşterilerinin dikkatini çekecek bir kampanyaya imza attı. Vodafone, tüm faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı hediye edeceğini duyurdu.

Kullanıcılar paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görüntülü konuşabiliyor. Şirket, kampanyanın tanıtımı için gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen bir reklam filmi de hazırladı.

Vodafone konu hakkında açıklamada bulundu

Yeni kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Salgın süreci, altyapının önemini bir kez daha ortaya koydu. Milyonlarca insanın yaşama ve çalışma biçimlerini değiştirmesiyle birlikte aslında birbirimizle bağlantıda olmanın ve dolayısıyla altyapının ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu dönemde mobil trafikte yüzde 10, sabitte yüzde 60’a varan artışlar gözlemledik.

Altyapımızı da bu artışlara hazırlayarak kesintisiz iletişim için kapasite artırımları yaptık. Bu sayede, yine Temmuz 2020 verilerine göre artan data trafiğine rağmen 4.5G ortalama hızımızı son 6 ayda yüzde 20 artırmayı başardık. Bunun yanı sıra, 1 Mbps ve üzeri örneklemler referans alınarak 4.5G’de yüzde 99,6 oranında kesintisiz internet deneyimi sunan operatör olduk. Bu kapsamda, bir kampanya da başlattık; faturalı bireysel müşterilerimize 1 ay, faturasız bireysel müşterilerimize de 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımını ücretsiz sunuyoruz. Kampanya süresince WhatsApp üzerinden yapılan mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşmalar müşterilerimizin internetinden yemeyecek. Vodafone Supernet 4.5G ile müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

Opera tarayıcı için hazırlanan çok iyi yeni özellik