reklamı kapat

POPÜLER

vodafone

Vodafone’dan bütçe dostu kampanya

Vodafone, tüketicileri ilgilendiren güzel bir kampanyaya imza attı. Şirket, çeşitli marka indirimleri, hediye haftalık Pass paketleri, indirimli mobil internet ve tarifelerden oluşan kapsamlı bir tüketici kampanyası başlattı. Yıl sonuna kadar sürecek kampanya ile bireysel Vodafone abonelerinin aile bütçesine katkı sağlanması hedefleniyor.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak, ülkemizin ekonomik ve toplumsal gelişimine katkıda bulunma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan yeni kampanyamız kapsamında sunduğumuz bütçe dostu çözümlerle bireysel müşterilerimizin aile bütçesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Vodafone olarak, ülkemizin geleceğine olan inancımızla her dönemde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğiz.”

Çeşitli markalarda indirim

Şirket, yeni kampanyası için çeşitli markalarla işbirliği yaptı. Buna göre, bireysel şirket müşterilerine her ay 1 damacana Hayat Su hediye edilecek. Ayrıca, Dominos.com.tr’de yüzde 60’a varan indirim, Goldmaster mağazalarında yüzde 60 indirim, Kale Alarm’ın ev alarm ve güvenlik sistemlerinde yüzde 50’ye varan indirim, Koton.com.tr online alışveriş sitesinde 75 TL üzeri alışverişe 15 TL indirim, Sutas.market online mağazasında yüzde 5 indirim ve ZUBİZU Shell kampanyasında 400 TL’lik akaryakıt harcamasına 20 TL indirim sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yarı fiyatına mobil internet

Şirket, bireysel müşterilerinin iletişim bütçesine de katkıda bulunuyor. Buna göre, 1 GB mobil internet 12 TL yerine sadece 6 TL’ye sunulacak. Yeni gelen aboneler için ise belli tarifelerde yüzde 10 indirim yapılacak.

İlginizi çekebilir

Kendi kendinize cep telefonu yapabileceğiniz kit: MakerPhone