reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone

Vodafone’dan 3 ay Netflix hediye; işte yapılması gerekenler

Vodafone, Vodafone Red paketini tercih eden kullanıcılara 3 ay Netflix paketi hediye ediyor. Vodafone’un yeni kampanyası sadece Red’in seçili tarifelerine geçen kullanıcılara sunuluyor.
Red Sınırsız Eğlence 40 tarifesi sayesinde mobil cihazlarında Netflix izleyen kullanıcılar kota sorunuyla karşılaşmıyor. Red Sınırsız Eğlence 40 tarifesinde 40 GB mobil internet, her yöne 3.500 dakika ve 250 SMS yer alıyor. Pakette Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, sınırsız WhatsApp, sınırsız müzik, sosyal ve eğlence imkanları da bulunuyor. Yeni gelen kullanıcılar bu tarifeyi 144 TL ödeyerek (kontratlı) sahip olabiliyor. Red’e yeni gelen kontratsız kullanıcıların için bu tarifeye aylık 174 TL ödemesi gerekiyor. Tarifenin aile indirimli fiyatı ise 129 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix üyeliği nasıl alınıyor?

Red Sınırsız Sosyal 25, Red Sınırsız Video 30 ve Red Sınırsız Eğlence 40 tarifelerinden birine yeni gelen kullanıcılar, Vodafone Yanımda uygulaması veya Hoşgeldin SMS’inde belirtilen vftr.co/eglenceyanimda sayfasına girerek Eğlence Yanımda platformuna yönleniyor. Eğlence Yanımda platformuna Vodafone’a geldiği GSM ile giriş yapan kullanıcılar, ana sayfadaki Netflix ve daha fazla içeriğin teklifine tıklayarak üyelik işlemlerini tamamlıyor. Kullanıcılar, Netflix uygulamasını indirerek 3 ay boyunca paketten yararlanabiliyor.

Vodafone

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Müşteri alışkanlıkları ve ihtiyaçları hızla dijitalleşiyor. Dünya genelinde medya tüketimi ve dijital platformlarda geçirilen zaman ortalama %40 arttı. Vodafone Red çatısı altında dünyanın en büyük içerik sağlayıcısı markalarıyla işbirliği yaparak müşterilerimize sunduğumuz sınırsız eğlence dünyasını sürekli genişletiyoruz. Bu kapsamda, son olarak dünyanın lider eğlence servisi Netflix’i sınırsız eğlence dünyamıza dahil ettik. Netflix, Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone Red’in tarifesine özel internetinden yemiyor. Üstelik, Vodafone Red’in seçili tarifelerine gelenlere 3 aylık Netflix hediye ediyoruz. Netflix’in de eklenmesiyle Red’li müşterilerimizin eğlencede sınır tanımayacağına inanıyoruz. Müşterilerimiz, Netflix ve daha fazlasını özgürce izleme imkânına sahip olacak. Yenilikçi ürün ve servislerimizle müşterilerimizin dijital deneyimlerini artırmaya devam edeceğiz.”

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept