reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone’dan aylık 65 TL’ye iPhone 4

 - Güncelleme: 24 Eylül 2010 13:36

Ve nihayet iPhone Türkiye’de. Bugünden itibaren GSM operatörlerinin satış kanallarından ve farklı teknoloji mağazalarından satın alabileceğiniz iPhone 4’ü Vodafone da çeşitli avantajlarla tüketicilere sunuyor. iPhone’u Vodafone’dan alan müşteriler, Vodafone Red üyeliğinin sunduğu avantajlardan da yararlanabiliyor. Vodafone Red, üyelerine özel ve hayatı kolaylaştıran hizmetler sunuyor. Üyeler kendilerine özel olan destek hattından 7/24 destek alabiliyor ve Vodafone Red Team üyeleri, müşterilerin bulunduğu yere gelerek iPhone’larıyla ile ilgili teknik hizmet ve destek veriyor. Vodafone iPhone’u bedava konuşma dakikaları, SMS/MMS ve sınırsız internet alternatifleri içeren Kontratlı Paketler ve ücretsiz mobil internet deneyimi sunan Kontratlı Mobil İnternet Paketleri olmak üzere iki paket halinde tüketicilerle buluşturuyor. Vodafone’un iPhone paketlerine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda görebilirisiniz.

KONTRATLI PAKETLER
18 ay taahhütlü paket; bedava dakikalar, SMS/MMS’ler, sınırsız internet ve Red dünyasına özel ayrıcalıklı servisler de içeriyor.
Vodafone Kontratlı Paketler

KONTRANTLI MOBİL İNTERNET PAKETLERİ
Cep Avantaj ve İş Ortağım tarifelerini seçenler, mobil internet paketine 24 ay taahhüt vererek ücretsiz iPhone, ücretsiz internet deneyimi ve Red dünyasının ayrıcalıklarına sahip oluyor.
Vodafone Kontratlı Mobil İnternet Paketleri

İLGİLİ HABERLER