reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs

Vodafone’dan yeni iPhone modellerini almayı düşünenlere müjde

Vodafone, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerini satışa sundu. iPhone’un son yeniliklerinden faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri, yeni iPhone akıllı telefonlara “Vodafone Ekranım Güvende Paketi” hediyesiyle birlikte sahip olabiliyor.

Bu paket sayesinde, iPhone’un şimdiye kadarki en büyük ekranlı yeni modelleri ekran kırılmalarına karşı şirket güvencesiyle korunuyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Apple’ın yeni ürünleri iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR’ı da tüm Türkiye’de müşterilerimize Vodafone ayrıcalıklarıyla sunuyoruz. Vodafone’lular, yeni iPhone’lara müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz ‘Ekranım Güvende’ paketi hediyesiyle birlikte sahip olabiliyor. iPhone’un benzersiz teknolojisinin Red ayrıcalıklarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin dijital deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone Xs ne gibi bir deneyim sunuyor?

Yeni iPhone modelleri iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR olarak adlandırılıyor.iPhone Xs modeli geçtiğimiz yıl piyayasa sürülen iPhone X’un başarısını sürdürmeyi amaçlıyor. Tasarım açısından iPhone X ile aynı olan iPhone Xs, renk seçeneklerine eklenen altın renkli gövdesiyle dikkat çekiyor. IP68 sertifikası sayesinde telefon suya karşı da dayanıklı. Telefonun gövdesinde ise bir önceki modelde olduğu gibi paslanmaz çelik ve cam malzemeleri kullanılıyor.

Selefinde olduğu gibi iPhone Xs modelinde de 2.436 x 1.125 piksel çözünürlüklü 5,8 inç OLED ekran bulunuyor. Ekran Dolby Vision ve HDR teknolojilerine destek veriyor. 120 Hz’lik ekranın piksel yoğunluk değeri ise 458 ppi. iPhone Xs ve iPhone Xs Max HDR fotoğraflarda, üst düzey parlaklık ve gerçek siyahlarla 1.000.000:1 kontrast oranı sunuyor ve yüzde 60 daha fazla dinamik aralık sağlıyor. 4 GB’lık RAM’le gelen telefon bir önceki modele kıyasla sekmeler arasındaki geçişlerde daha iyi performans gösteriyor.

İlginizi çekebilir

iPhone Xs’in tanıtım videosu